Danışmanlıktan Planlamaya

Uzman ve Profesyonel Yönetim

Uzman ve Profesyonel Yönetim

Alemdar Bina Yönetimi, 2014 yılında Kayseri’de faaliyetine başlayarak profesyonel site ve bina yönetimi hizmeti vermektedir. Faaliyetine başladığı andan itibaren akılcı ve yenilikçi çözümleri ile kısa sürede Kayseri ve Türkiye geneline hizmet veren bir firma haline gelmiştir.

Alemdar Bina Yönetimi, sunduğu profesyonel çözümler ile site ve bina yönetimine dair her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Sadece site ve binalar için değil rezidanslar, iş merkezleri ve alışveriş merkezleri için de hizmet veren firmamız, gücünü mutlu müşterilerinden almaktadır. Sektörde kazanılan tecrübeler sayesinde site ve binalarda ihtiyaç duyulan tüm hizmetlere her türlü konuda profesyonel destek sağlamaktadır.

Firmamız, şeffaf bir yönetim modelini benimsemiştir. Sahip olduğu bu özelliği sayesinde sakinler tarafından her daim bilgilerin görüntülenmesi ve talep edilmesi mümkündür. Sakinlere sağlanan uygulamalar ile istenilen her yerden sisteme ulaşmak ve bilgileri görüntülemek mümkündür. Gelişmiş bir muhasebe yönetimi sayesinde 7/24 borç sorgulamaları, aidat ödemeleri, gelir ve gider raporlamaları profesyonelce yönetilmektedir. Bilgilerin açık olması sayesinde de herhangi bir şekilde güvensiz bir ortamın oluşması engellenmektedir.

Kayseri’nin site ve bina yönetimi konusunda öncü firmalarından olan Alemdar Bina Yönetimi, Kayseri genelinde çok sayıda mutlu müşteriye sahiptir. Müşterilerinden gelen geri bildirimler sayesinde günden güne kendini geliştiren firmamız, bu yönüyle de müşteri odaklı hizmetleriyle diğer firmalardan ayrılarak öne çıkmaktadır. Gücünü müşterilerinden alan firmamız, sahip olduğu çalışma disiplini ile de memnuniyeti üst seviyelerde tutmaktadır.

Vizyonumuz

Alemdar Bina Yönetimi olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Kayseri’de ve hizmet verdiğimiz tüm illerde ‘Yönetim Sektörünün Alemdarı’ konumuna erişmektir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş,güvenilir ve şeffaf duruşundan taviz vermeden yenilikçi adımlarla yönetim sektöründe liderliğini korumak.

Size Yardımcı Olmak İçin Bekliyoruz

Bugün bizimle iletişime geçin !

7/24 Online Ödeme İmkanı

Bina sakinlerimizin ödemelerini ofisimizde veya Web Sitemiz üzerinden online olarak 7/24 Kredi Kartı ile ödeme imkanı.

Hukuki İşlemler

Tüm uyarılara rağmen ödemesini yapmayan bina sakinlerine dava ve icra takibi işlemlerinin yapılması ve bu aşamadaki tüm masrafların ilgili sakinden tahsil edilmesi, binadan ayrıca ödeme talep edilmemesi.

Muhasebe & Finans

Tahsilat döngüsü ve süreci en hızlı şekilde güvenle gerçekleştiriyor gelir, gider dengenizi kuruyoruz.

7/24 Online Ödeme Sistemi

Bina sakinlerimizin ödemelerini ofisimizde veya Web Sitemiz üzerinden online olarak 7/24 Kredi Kartı ile ödeme imkanı.